background .

Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė "Pankera, UAB" – viena didžiausių molinių dirbinių gamintojų Lietuvoje. Įmonė įkurta 1991 m., ir sėkmingai darbuojasi jau daugiau kaip 20 metų. Per tą laiką įmonė įgavo didelę patirtį tobulinant keramikos gamybos technologiją, atsirinko patikimus darbuotojus ir partnerius.

Įmonė parduoda savo gaminius daugelyje prekybos centrų visoje Lietuvoje, eksportuoja gaminius į ES šalis. Priima individualius užsakymus iš privačių klientų. Nuolat ieško naujų partnerių.

Įmonės gaminamą produkciją galime išskirti į dvi pagrindines kryptis: moliniai indai ir vazonai gėlėms. Visi gaminiai yra rankų darbo, aukštos kokybės ir unikalūs.

Visi įmonėje gaminami vazonai yra žiedžiami, todėl mūsų produktams būdingos apvalios formos. Dėl dydžių įvairovės klientas gali rasti tinkamiausią vazoną augalams, atsižvelgdamas į jų rūšį, šaknų ar lapų ypatumus. Žiedėjų meistriškumas leidžia pasiūlyti klientams itin aukštus rankų darbo vazonus gėlėms.

Žiedimo būdu gaminama dauguma molinių indų: troškintuvės, indai medui, puodeliai, bokalai, ąsočiai, dubenys, dubenėliai. Liejimo būdu, naudojant gipsines formas, gaminami dviejų, keturių ir penkių dalių moliniai indai salotoms ir užkandžiams. Dangteliai troškintuvėms ir lėkštutės - padėkliukai gaminami staklių pagalba.

Gamybai įmonė naudoja aukštos kokybės medžiagas, kurias perka iš Lietuvos tiekėjų. Pagrindinės gamyboje naudojamos medžiagos: ruda molio masė (kasama Lietuvoje); bešvinės glazūros. Gaminiai degami elektrinėse krosnyse,  1000°C temperatūroje. Daugiau apie gamybos procesą skaitykite čia.